Z laser game se stává koníček

Nemáte mnoho zálib nebo jste naopak ještě nenašli takovou, která by vás zcela nadchla? V tom případě si rozšiřte obzory a vydejte se na místo, které vás přesvědčí o tom, že tam patříte. Laser game je totiž hra, kterou si můžete vyzkoušet v jakémkoliv věku a v posledních letech se považuje za koníček, který boří svět. I u nás si můžete tuto akční hru zahrát, a to v Lazerfun, kde pro vás máme připravené 2 arény, ve kterých probíhají opravdu napínavé souboje o to, kdo je lepší.

labyrint (54)

Navštivte naše středisko a podpořte aktivní životní styl, který je důležitý pro mladou i starší generaci, která už více času než s přáteli, tráví pouze na sociálních sítí. Přijďte se sejít tváří v tvář a užijte si zábavu, která bude reální a na kterou nikdy nezapomenete.

Nikdy totiž nevíte, jestli i vás nechytne za srdce natolik, že se stane vaším celoživotním hobby.

Aztécká aréna, Labyrint a sada 11 her

V Lazerfun si můžete zvolit typ arény, která vám bude nejvíce vyhovovat. Aztécká vás zaujme svým provedením v prostředí historických chrámů, ruin, ale i džungle, protože je zčásti situována i venku. Výhodou tyto arény je menší prostor, který ovšem nabízí velké množství úkrytů, ze kterých se vám snadno podaří zasáhnout vaše soupeře.

DSC_0201

Labyrint je naopak zcela jiný druh arény. Připomíná bludiště, ve kterém se budete muset zorientovat tak, aby to pro vás bylo výhodné. Je však větší a díky tomu ideální i pro srazy větších skupin nebo uspořádání teambuildingu nebo narozeninové oslavy. Navíc v něm budete mít k dispozici pouze neonové osvětlení a celou vaši hru prožijete téměř ve tmě.

K dispozici budete mít na výběr i několik zajímavých her. U nás jich nalezete celkem 11 a všechny se zaměřují na jiný úkol, který budete muset splnit. A aby byla hra dobrodružní i pro děti nebo nováčky, vybírat můžete i z náročnosti, kdy si zvolíte level, který vám bude nejvíce vyhovovat.