Opálení bez spálení

Na jaře je venku krásně. Venku svítí každý den sluníčko a dny se prodlužují. Večer bývá později tma a lidé jsou více venku. Díky tomu, že chodí ven, tak se setkávají s jinými lidmi. Užívají si přírodu a také dýchají čerstvý vzduch. Pohyb na čerstvém vzduchu je pro každého velmi zdravý a lidé by s ním neměli šetřit.

horké léto
Jakmile přijde na řadu jaro poznáte to i tak, že venku začnete vídat mnohem více lidí. Každý si chce užít hezké dny venku, protože celou zimu byli spíše doma. Děti mohou zase začít chodit na hřiště, protože na nich není led ani sníh, který by je ukrýval. Venku čerpáme čerstvý vzduch a také vitamin D, který je také potřebný.

Vitamin D získáváme z pobytu na sluníčku. Pokud je venku hezky, tak má člověk i hned lepší náladu. Díky počasí se můžete začít opalovat. Je však dobré používat přípravky k tomu určené. Používáním prostředků na opalování snižujete možnost rakoviny pokožky a také popálení. Světlé typy jistě budou znát časté spálení a následné loupání kůže. Spálení není nic příjemného pro nikoho z nás a je tedy dobré se tomu vyhýbat. Pokud nemáte pokožku určenou k tomu, aby se krásně opálila, tak můžete zvolit modernější způsob, který využívá velká část obyvatelstva.

Celkově jaro přináší mnoho pozitivní energie a dobré nálady. Někteří lidé však nemají příchod jara příliš v lásce. Začnou totiž kvést květiny a stromy, a to přináší i hodně pylu v ovzduší. Ti, kteří mají alergii na pyl v tuto dobu trpí nejvíce. To jsou tedy další, kteří nemohou být venku příliš dlouho s odhaleným kouskem kůže.

přístroj na opalování

Abyste dohnali barvu pokožky do krásně bronzové až hnědé, můžete začít chodit do solária.

Solárium Brno naomibrno.cz nabízí pro každého zbarvení pleti díky moderním strojům. Nemusíte se trápit venku a bát se o své zdraví. Pokud si chcete dopřát bronzovou pokožku, tak si stačí párkrát zajít do tohoto solária, kde Vám nabídnou možnosti a také doporučí přípravky, které se musí používat.