Mobilní dům v barvě přírodního dřeva

Bydlení je jedna z věcí, kterou snad řeší každý z nás. Vlastníte pozemek? V tom případě máte jistě výhodu, protože můžete uvažovat o stavbě domu. Jenomže to bývá náročné, drahé a zbytečně složité. O hodně jednodušší je, když přijede na pobočku s domy, vyberete si ten, který se vám nejvíce líbí, zarezervujete, vyřídíte a počkáte, až vám jej v brzké době přivezou profesionální přepravou až na váš pozemek a objekt ustaví. Jak snadné a navíc pro každého dostupné. Takové jsou mobilní domy.

Nechcete čekat na zázrak? V tom případě se vzchopte a jednejte. Objekt Lavaro House 5 Lavarohouse je plně vybavený a za velice nízkou cenu! Najdete v něm vše potřebné, navíc se můžete podívat na 3D virtuální prohlídku.

žena a dítě

Mobilní dům má mnoho výhod. V dnešní době se zateplují speciální PUR pěnou. U tohoto objektu se jedná o celých 130mm vrstvy. Silná izolační vrstva, přes kterou nepronikne mráz ani chlad v zimě. Tento objekt je velký 12 metrů na 4 metry, což činí nějakých 48 metrů čtverečních na užitnou plochu.

Jedná se o celoroční typ ubytování, takže v něm pohodlně můžete bydlet jak v létě, tak i v zimě.

Objekt je úplně nový. Pyšní se mnohými pozitivními vlastnostmi. Na pohled z venku připomíná dřevostavbu. Je obložený přírodním dřevem z borovice. Uvnitř na vás dýchne atmosféra pozitivního myšlení a harmonického ducha. Jistě to dělá to dřevo, které je hřejivé, půvabné a teplé. Dodá nám elán a působí naprosto přirozeně. Mějte kolem sebe přírodu. Borovice je k tomuto účelu ideální. Z vnitřní strany najdete dřevěné palubky.

chata v les

Nechybí zde postele, skříně, pohovka, stůl a židle. V celém objektu se nachází úsporné LED diody a elektrické vytápění. Koupelna je vybavená bojlerem, záchodem, sprchovým koutem, zrcadlem, skříňkou, umyvadlem, pračkou a topným ohřívačem.

Ani kuchyně nezůstává pozadu. Najdete zde kuchyňskou linku s vestavěnou myčkou, ledničkou, sklokeramickou indukční deskou a digestoří. Vše harmonicky ladí s celkem, takže v duchu dřeva.

Harmonie celku je zde znát na každém kroku. Světlené dřevo se snoubí s tmavšími odstíny hnědé a krásně harmonizují celek. Přidejte pár svých soukromých, osobních věcí a je z tohoto domu krásný, hřejivý, líbivý a harmonický domov.