Jak vybrat vhodnou kabelku?

Investice, která se vyplatí

Mnoho žen se obává připlatit si za kvalitu a investovat jednorázově větší obnos peněz. Avšak kvalitní kabelka vám vydrží několik let, a to i když ji bude nosit denně. V tomto smyslu tedy rozhodně platí, že kvalita převládá nad kvantitou.

modré kabelky

Nejdražší kabelky se vyrábí ručně a jsou především kožené. Koženka prima-obchod.cz může být vhodnou alternativou pro ženy, které by si rády pořídily levnější kabelku, neboť výrobky z tohoto materiálu jsou obecně cenově dostupnější. I přes příznivější cenu však kabelky z koženky vypadají velmi stylově a vydrží vám dlouhé roky. Nebudete tedy muset každý rok utrácet za nový model a ušetříte mnoho peněz.

Praktická může být i stylová kabelka

V dnešní době je na trhu opravdu mnoho zboží, takže se nemusíte spokojit s kabelkou, která bude sice praktická a velmi prostorná, ale nebude se vám líbit. Mezi nejoblíbenější druhy se v tomto ohledu řadí takzvaná “shopping bag”. Tento styl kabelky vyrábí v dnešní době opravdu spoustu značek, takže si jistě vyberou i ty nejnáročnější zákaznice.

K dostání jsou nejrůznější barvy, od výrazných a vzorovaných až po jednodušší kousky. Obecně lze doporučit, že by ve vašem šatníku neměla chybět jednobarevná kabelka na denní nošení. Proč jednobarevná? Důvod je prostý. Takovýto druh kabelky budete moci velmi snadno kombinovat s oblečením a doplňky v různých barvách a stylech. Například černá či béžová barva skvěle ladí téměř se všemi barvami, nemusíte se tak obávat, že by vaše kabelka s určitým outfitem vůbec nekorespondovala.

modré kabelky

Zda bude vámi zvolený model spíš elegantnějšího rázu či více sportovní, bude zálež především na vašem osobním stylu a preferencích. Pokud milujete podpatky a šaty, pak by vaše kabelka měla být spíš elegantní. Jestliže si naopak den v lodičkách neumíte představit a ve vašem šatníku převládají tenisky a mikiny, vyberte kabelku v ležérnějším a sportovnějším stylu.