8 věcí, které opravdu nedělat, pokud chcete být úspěšní

Každý z nás touží být úspěšný a bohatý. Všude na internetu se píší články, co všechno musíte dodržovat, abyste se takovým člověkem stali. Napadlo vás ovšem někdy, co nedělat? Zdržíte-li se těchto osmi věcí, na výsluní se zajisté dostanete!
1.       Alkohol
Jestliže máte v plánu stát se někým významným, jistě vám v cestě nesmí stát alkoholické nápoje. Věřte, že je opravdu nutné, abyste při svých každodenních rozhodnutích, měli čistou hlavu (a kocoviny tomu příliš nepřispívají).
muž v obleku
2.       Mejdany
Další podstatnou aktivitou, které byste se měli vyhýbat obloukem, jsou divoké večírky. Může sice být pravdou, že na nich poznáte zajímavé lidi (což jistě není na škodu), ale musíte mít na paměti, kdy je ta pravá chvíle akci opustit a jít domů.
3.       Drogy
K dobrému nastartování kariéry vám ani žádné drogy absolutně nepomohou.
4.       Ženy/Muži
Budete-li střídat jednoho partnera za druhým, mnoho vašich potencionálních obchodních partnerů si o vás udělá špatný obrázek. Nemůžete-li odolat pokušení, střídejte partnery tajně. Ovšem nejlepší dojem uděláte, budete-li věrný jednomu protějšku.
5.       Arogance
Věřte, že arogantní lidé nejsou všeobecně oblíbení a opravdu vám ani tato vlastnost na výsluní nepomůže. Vždy si pamatujte, že s pokorou nejdál dojdete.
6.       Pomluvy
Malá-li rádi všechny drby a pomluvy, v businessu byste se jich měli zdržet. Budete-li své obchodní partnery pomlouvat, nikam se nedostanete. Naopak vám bude nápomocno jemné lichocení.
muž v obleku na ulici
7.       Špindíra
Chcete-li dosáhnout uznání, musíte o sebe řádně dbát. Budete-li chodit ušpinění, nebo dokonce smradlaví, nikdo s vámi chtít spolupracovat nebude. Budete působit nedůvěryhodně a nespolehlivě.
8.       Lenost
Poslední, ale zato snad nejdůležitější věcí je lenost. Jste-li lenoch, kterému se nechce pracovat, neustále vyspává a úkoly odkládá na někdy příště, pravděpodobně se na výsluní nikdy nedostanete. Přece jen je pravdou lidové rčení: „Bez práce nejsou koláče.“.