Vypínače a zásuvky Schneider Unica

Základní stavební prvek každé místnosti. Tak maličká věc, avšak pro náš život důležitá a velice významná. Možná si to ani neuvědomujete, ale vypínače se používají denně. Minimálně, když jdete na záchod, protože tam většinou nebývá okno, aby vám zde svítilo světlo, proto potřebujete vypínač.

světla v knihovně

Rozsvítit a zhasnou, rozsvítit a zhasnou. Vypínače toho mají hodně na práci a jsou permanentně v provozu, proto musí být kvalitní a schopné odolávat vysokému vypětí. Klasické vypínače se používají již od nepaměti, ale zajímalo by vás, jak je to v dnešní době?

hnědá stěna

Mezi základní řadu vypínačů patří rozhodně značka Schneider a řada Unica, která je opravdu výjimečná a jedinečná a to především kvůli své kvalitě. Tento typ se řadí mezi vlajkové lodi značky Schneider Electric.

ohebná lampa

Vysoce modulární řada Unica splňuje veškeré předpoklady a stává se tak jedním z nejlepších produktů. Schneider Electric se řadí mezi světovou špičku. Schneider vypínače si rychle oblíbí každý z nás, ať už máte výrobek doma, v bytě, domě, na chatě, v práci nebo na firmě v zaměstnání.

V čem tkví jedinečnost těchto produktů?

  1. Jednotné modulární strojky– Z této řady má jakýkoliv produkt stejný strojek. Díky tomu můžete produkty volit podle své představy. Můžete kombinovat a volit jakýkoliv produkt. Výběr je jednoduší a řešení modulárnější. Široké portfolio strojků je velkou výhodou. Použití je variabilní vzhledem k užívání systému modulů.
  2. Široká škála barev– Řada Unica nabízí škálu různých barev a zajímavých barevných kombinací. Můžete je ladit do vašeho interiéru a vybírat si podle stylu vašeho bydlení.
  3. Odlišné designy– Stejný strojek ale různé tvary i barvy rámečků. Je to přesně to, co jste hledali? Zde se opravdu můžete vyřádit. Tato řada vám bude imponovat. Nejenom že máte různé barvy vypínačů, ale i různé styly a designy. Díky tomu můžete využít těchto flexibilních vlastností. U ostatních výrobců tak široké portfolio najdete jen stěží.