Štastná čísla

Máte své oblíbené číslo, nebo i čísla? Taková, která zkoušíte dávat jako vítězná čísla do sportky a doufáte, že jednou to vyjde?

Někdo věří ve šťastnou sedmičku a nešťastnou třináctku. Ale že by to bylo až tak universální?? Někdo považuje za šťastné číslo datum svého narození a věnuje se tomu numerologie. Asi není důvod, proč tomu alespoň částečně nevěřit, ale možná to působí asi jako placebo. Když vám čísla řeknou, že se vám v něčem bude dařit, tak k danému problému přistupuje pozitivně a odhodlaně, takže ono to nakonec skutečně vyjde.

štěstí

Mít svoje oblíbené číslo jako číslo mobilu nebo na SPZ na autě, to může někomu dodat sebevědomí a zlepšit náladu.

Telefonní číslo na váš mobil, ale může skutečně něco ovlivnit. A tím je snadná zapamatovatelnost a tím i zvýšení šance, že vám někdo zavolá, bude-li vás potřebovat. Že nevíte, o čem je řeč?

Máte taxi službu? Máte telefonní číslo na vaši ústřednu např. 123456? Tak bude-li někdo o půlnoci ve městě shánět taxíka, a vaše číslo nebude potřebovat složité hledání, ale 1235456 si zapamatuje na celý život. Taková to zlatá čísla se dají, tak jako v životě téměř vše, koupit. Investice vám možná nepřijde nejmenší, ale zisk je zaručený. Snadno zapamatovatelné telefonní číslo bude to první, co každého napadne a ani nebude mít potřebu hledat telefonní číslo na vaši konkurenci.

taxi

Nejen taxi služba, ale veškeré služby, které nabízíte v rámci svého podnikání a jsou to služby, které potřebuje v případě havárií, poruch, expresní služby, kdy nemáme čas hledat na internetu, ale potřebujeme co nejrychleji vytočit telefonní číslo, aby vaše firma mohla co nejrychleji přijet a problém vyřešit.

Zlatá čísla jsou pro vaše podnikání něco jako VIP lístek. Každý mobil má nějaké číslo, ale jen ty snadno zapamatovatelná se stanou těmi vašimi šťastnými čísly, která vám přinesou výhru.