Moderní kuchyně

Mít doma krásnou, moderní a okouzlující kuchyni chce snad úplně každý Obzvlášť, pokud se jedná o milovníky dobré kuchyně a vaření. Není nad to vařit v dobrém prostředí, kde maté vše po ruce, spotřebiče fungují, jak mají, nemusíte si dělat práci s maličkostmi, protože mnoho práce za vás udělá moderní technika a samozřejmě je v místnosti pořádek.

kachlová kuchyň

Pomocníci s úklidem

Každý si dnes chce práci, co nejvíce usnadnit a co jiného nám může pomoci, než vymoženosti dnešní doby, které nám pomohou. Jako první je určitě na místě pořízení si myčky, která ušetří rozhodně hodně mnoho času.

Zajímavým kouskem je také pořídit si mini vysavač, který vysaje jak mokré nečistoty, tak suché drobky. Jak z názvu vyplývá, je malý, skladný a velmi praktický pomocník.

opékač topinek u konvice

Šikovné spotřebiče

Pro milovníky kávy je první volbou spotřebiče kávovar, nejlépe nějaký kvalitní a se zajímavým designem. Za zvážení stojí samozřejmě vyzdobit si místnost multifunkčním robotem, samozřejmě mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, topinkovač, toustovač. Na dobré snídaně si můžete koupit vaflovač nebo malý přístroj na výrobu domácí zmrzliny.

 

Bylinky ve stole

Dekorace patří do všech pokojů v bytě. V kuchyni se dá spojit dekorativnost s praktičností pořízením si truhlík s bylinkami, které se využívají k vaření, do nápojů nebo jako ozdoba na jídle. Skvěle pak vypadá, když takový truhlík zasadíte do jídelního stolu. Takovýto stůl se dá občas sehnat v obchodech nebo si jej objednat na míru.

 

Poličky

Snad každý vidí kuchyňskou linku se skříňkami na zemi a skříňkami připevněnými ke stěně. Dnes se objevuje trend si místo vrchních skříněk koupit jen obyčejné desky, které pak slouží, jako police na které si vystavíte veškeré nádobí, kuchařky, spotřebiče a další. Výhodou je, že tato varianta je velmi levná, naopak nevýhodou je nutnost častého utírání prachu.