Drobné radosti, kterými si zpříjemněte léto

Oblékněte si bílé šaty

Bílá barva je symbol nevinnosti a čistoty. K létu neodmyslitelně patří stejně jako šaty. Vyberte, které vám budou pěkně sedět a budete se v nich cítit pohodlně. Budou to dlouhé splývavé, boho styl ke kolenům nebo džínové se stylovým páskem?

Navoňte se svěží vůní

Kořeněné, těžší vůně nechte na zimu. Do tropických teplot se hodí příjemně osvěžující toaletní vody s ovocnými, vodními nebo citrusovými tóny. Voňavku přihoďte do kabelky a v případě potřeby se zahalte do letní voňavé mlhy.

květiny

Namažte se kokosovým olejem

Slunce pokožku vysušuje a pokud nechcete riskovat předčasné vrásky, důkladně se každý večer namažte. Doporučujeme kokosový olej, který skvěle hydratuje a je vhodný i pro citlivou pokožku. Vůně kokosu vám dovolí se v mysli přenést na lehátko pod kokosovou palmu.

Pijte z květinové lahve na vodu

Květinové vzory jsou in a kdy jindy si pořídit něco květovaného, než v létě. Pitný režim je v horkých dnech zvýšený a proto to jednoduše spojme. Zainvestujte do stylové lahve na cesty s motivem lučních kvítků a vlčích máků.

Vyrazte do letního kina

Teplý večer pod hvězdami a sledování filmu = báječná kombinace. Zjistěte, kdy ve vašem městě bude probíhat letní promítání a ihned si zamluvte lístky. Vyrazte s přáteli nebo s partnerem.

Upečte si koláč s drobenkou

Pamatujete na poctivé ovocné koláče od babičky? Upečte si úplně stejný. Ale zapomeňte na nízkotučnou variantu a pohankovou mouku. Pěkně máslo a bílá mouka. S drobenkou také nešetřete. A k odpolední kávě si ten svůj kousek dosyta vychutnejte.

sladké

Opečte buřty na ohni

Grilování je fajn, ale opékání buřtů na ohni má také neodolatelnou atmosféru. Potřebujete jen buřty, klacík, papírový tácek a hořčici. Dieta stranou, jen tak si pochutnáte na retro letní večeři.

Pište si deník

Psaní deníku je zdravé. Pomáhá utřídit si myšlenky, posiluje paměť, rozvíjí fantazii a prospívá mozku. Každý den si zapište pár vět o daném dni.