Zdravé ořechy do každé domácnosti

Ořechy a oříšky, jaké druhy známe? Z našich končin to bude klasický ořešák, tedy vlašský ořech a dále určitě lískový. Na ten si jistě hned vzpomene každý z nás. Některé ale nerostou u nás, ale v zahraničí. Tak je tomu i v případě para ořechů. Ty se stále více dostávají do našich domácností, v dnešní době je již běžně koupíte kdekoliv v obchodě a díky tomu se těší stále větší oblibě. Není se co divit, protože obsahují spoustu cenných a výživných látek.

ořechy různé

Odkud tento ořech pochází? Nejedná se o zrovna maličký oříšek, para ořechy jsou poměrně velké. Rostou na stromu juvie ztepilé a to v jižní Americe konkrétně v porostu deštného pralesa. Nepěstuje se zrovna dvakrát snadno, takže i z toho důvodu většina zakoupených ořechů je přímo ze stromů z přírody. K nám se dostávají už vyloupané připravené ihned ke konzumaci.

Jistě Vás bude zajímat také para ořechy cena Nakliceno.

Ta je velice nízká, takže si je může zakoupit opravdu každý. Navíc takový jeden ořech obsahuje tolik vitamínů a minerálů a cenných látek, že jich o moc více ani nepotřebujete sníst. Ani se to nedoporučuje. Stačí je tedy konzumovat opravdu v malém množství a bohatě to postačí.

snídaně

Co tedy najdeme v tomto druhu ořechu? Obsahují velké množství kvalitních tuků potřebných pro naše tělo, dále bílkoviny a sacharidy. Všechno, co naše tělo opravdu potřebuje. Z minerálů je to selen, vápník, draslík, železo, fosfor a hořčík. Jako další nesmí chybět ani vitamíny, najdeme v nich celou řadu, například vitamíny A, E, D i vitamín B.

Cení si ho i naše srdce a cévy, jsou dobré na podporu imunity i na krvetvorbu. Prospívají kůži, vlasům a nehtům, takže místo ranního koktejlu deseti tabletek s vitamíny, si stačí dát něco zdravého k snídani, například pár para ořechů doplněné o něco dalšího dobrého a zdravého, co prospěje Vašemu zdraví a je to z přírody.