S kým si budete rozumět podle horoskopu?

Naše znamení horoskopu nám dokáže předpovědět s kým si budeme rozumět a koho nebudeme moci vystát. Záleží na naší povaze, kterou nám daný datum narození krásně udává. Četli jste již svou charakteristiku znamení?

Z 80 % to na Vás bude sedět, avšak znamení, které jsou mezi pár dny od sebe od jiného znamení se může více přibližovat k druhému než k jeho aktuálnímu, ve kterém se narodil.

horoskop - kruh

Přátelství v souladu s horoskopem:

Co se týká znamení Býka: 

Býk má předurčeno si nejvíce rozumět se znamením Raka. Rak je emociální a Býk je založený na své touze po luxusním zázemí anebo krásných věcech, aby se cítil dobře. Je velice pracovitý a spolehnout se na něj můžete beze strachu. Jeho největší silnou stránkou a také slabinou je to, že má obrovské dobré srdíčko.

Co se týká znamení Raka:

Rak má předurčeno si nejvíce rozumět s Býkem. Rak má vrozenou silnou empatii, a proto druhým vhodným společníkem je také znamení Ryby.

Co se týká znamení Lva:

Když se setká majestátní Lev a upovídaný Blíženec – je to jako by se našli dva ztracené dílky, které do sebe perfektně zapadají.

Co se týká znamení Panna:

Panna bývá dosti cílevědomá, a proto si nejvíce bude rozumět s Kozorohem. Spojenectví těchto dvou znamení je předurčené k úspěchu!

Co se týká znamení Váhy:

Pragmatičnost a ambicióznost tohoto znamení spojí nejlépe do přátelství Lvy. Lev je rád být viděn a chce dosáhnout velkých cílů stejně jako oni.

Co se týká znamení Štír:

Štír si bude rozumět jak s Kozorohem, tak s Rybami. Kozoroh je velice pracovitý, a to se Štírovi velice líbí. Ryby se dokážou spojit se štírem po emocionální stránce a vytvořit tak nezapomenutelné přátelství.

Co se týká znamení Střelce:

Beran a Střelec jsou oba cestovatelé a jejich touha po nových dobrodružstvích a objevování nových míst je bude táhnout k sobě. Vodnář a Střelec k sobě také najdou cestu, jelikož jsou stejně zaměřeni v rámci humanity.

Co se týká znamení Kozoroha:

Práce jim bude nejvíce klapat s Pannou a spřízněnou duší pro ně bude Štír.

astrologie - kniha

Co se týká znamení Vodnáře:

S Váhami se budou rozumět dokonale. Oba vidí svět stejným způsobem, takže si skvěle notují. Střelec mu bude průkopníkem v rámci cestování a poznávání nových míst.

Co se týká znamení Ryby:

Jelikož jsou Ryby silně emocionálně založeny stejně jako Raci, tahle dvojka se skvěle doplní a dokážou se o sebe opřít.