Postarejte se o vaše koupání i po skončení koupací sezóny

Většina lidí si myslí, že je důležité se o koupací zařízení postarat v době koupací sezóny, a když jej nevyužívají, tak přece žádnou péči nepotřebuje, ale tak tomu bohužel není. Pokud chcete, aby Vám Vaše koupání sloužilo bez problémů po několik let, tak se o něj musíte postarat i po skončení koupací sezóny. Takže jakmile přijde podzim a teplota na teploměru klesne do bodu, kdy už se shodnete na tom, že už bohužel na koupání nebude dostatečně teplo, je potřeba bazén zazimovat, tedy připravit na chladné a mrazivé dny.

zazimování

Možná Vám připadne zvláštní, že i když už Vaše koupání nebudete využívat po několik měsíců, tak jej i přesto ještě naposledy musíte zkontrolovat za pomocí testeru a dodat mu všechny potřebné přípravky pro úpravu vody, aby bylo všechno v pořádku. Samozřejmostí je vypustit vodu, ale ne úplně. Dále pak odstranit všechny plovoucí předměty, jako jsou dávkovače tablet či plováky a podobně.

No a pak je důležité do vody dodat zazimovač bazénu. Jde o přípravek pro údržbu vody, který pomůže Vašemu koupacímu zařízení přečkat chladné a mrazivé období. Samozřejmě, že je důležité také použít dilatační plováky, které zabrání poškození stěn a dna Vašeho koupacího https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci-ekonomka/465757/petr-38-si-poridil-koupaci-jezirko-je-levnejsi-nez-bazen.htmlzařízení vzniklým ledem. Díky jejich deformaci zmrzlá voda nepoškodí stěny a dno Vašeho koupání.

lehátko

Každopádně zazimovač bazénu najdete v naší široké nabídce hned ve dvou provedeních a to pro běžnou vodu a také pro tvrdou vodu obsahující více vápníku a hořčíku, vždy v kapalné podobě v různě velkých baleních podle obsahu Vašeho koupacího zařízení a to ve vysoké kvalitě za velmi příznivých cenových podmínek.
Kromě toho v naší nabídce najdete i další potřebné přípravky a také příslušenství, které potřebujete k péči o vaše koupací zařízení. Nezapomeňte po použití zazimovače bazénu také Vaše koupací zařízení přikrýt kvalitní krycí plachtou, kterou pořídíte taktéž u nás.