Pár rad pro ženy

Moudrá žena už po několika týdnech partnerství zjistí, že pokud si chce s někým opravdu popovídat, má zavolat své kamarádce. Nebo si pořídit kočku, se kterou může probrat všechny životní slasti i strasti. A pokud už se rozhodne, že si popovídá s partnerem, rozhodně by se měla vyhnout několika zásadním tématům, které jsou ztraceny hned jejich vyřčení. Tím prvním je oblíbený úvod do konverzace otázkou „Mohli bychom si promluvit?“. Věta, která je z pohledu ženy automatická a ani chvíli o ní nepřemýšlí ovšem u muže vyvolá paniku. Protože za ní vidí problém a nutnost nějakého okamžitého řešení. Což je pro každého chlapa pobídkou k úprku. Ať už do garáže, nebo s kamarády na pivo. A přitom stačí tak málo. Příště, až budete po partnerovi chtít, aby vás vyslechl, vynechte tento zbytečný úvod a sdělení mu naservírujte rovnou. A vyhnete se pohledu na zvenčí zavírané domovní dveře.

Manželská komunikace v posilovně

Druhá otázka, kterou chytrá žena nikdy nezahájí rozhovor se svým partnerem zní „Nechceš jít odpoledne do nákupního centra?“ Kladné odpovědi se může dočkat jedině v situaci, že je její mužský protějšek do ní čerstvě zamilovaný. A plní vše, co jí na očích vidí. Toto stadium ale brzo vyprchá, a po roce společného života už bude reakce naprosto odlišná. Protože devadesát devět procent mužů nákupy nesnáší. A to jedno procento sice na společný shopping vyrazí. Ale od obchodu s historickými modely aut či vrtulníků a dronů na dálkové ovládání je dále nedostanete. Proto pro všechny ženy, které rády nakupují je tu rada.

Partnerská komunikace v přírodě

Buď vyrazte sama, nebo si pozvěte kamarádku. Se kterou si na závěr nákupů pochutnáte i na kvalitním šálku kávy. Otázku „Máš mě ještě rád?“ by rozumná žena rovněž neměla nikdy vypustit z úst. Pro muže to zní, jako by slyšel dotaz v cizím jazyce. Proč se ho partnerka ptá na něco, co je tak samozřejmé. A rozhodně se o tom nemluví. Všechny páry, které spolu už delší čas žijí vědí, že o lásce není potřeba mluvit. Ta se přece nikdy nepozná podle sladkých řečí, nebo romantických sms zpráv. S určitostí se pozná podle jediného. A to jak se partneři k sobě vzájemně chovají a co k sobě cítí. A tady je rada, proč tuto otázku nikdy nepokládat. Protože pokud to žena necítí, tak to žádné řeči nemohou zachránit.