Který dům vás zaujal?


Při výběru rodinného domu hraje roli spousta faktorů. Je důležité si výběr stavebního pozemku i domu pořádně promyslet, protože nejde o investici která stojí pár korun, ale jde o investici v řádu milionů. Jestli si chcete postavit dům, musíte si odpovědět třeba na to, jestli jsou v místě kde chcete stavět volné pozemky. Většina je jich už pryč, protože kdo mohl, ten si už dům dávno postavil. Je potřeba zvážit jak daleko byste to z domu měli do práce, děti do školy, za kulturou, do obchodu a podobně.

Musíte si odpovědět i na otázku zda je u vás reálná stavba svépomocí a nebo zda budete chtít aby vám dům někdo postavil. Někdo si zvládne dům postavit ale někdo na to nemá ani zkušenosti ani čas a tak dává přednost stavbě na zakázku. Ideální volbou může být stavba domu na klíč. Takové domy stavíme my, a můžete si u nás vybrat třeba bungalov do l půdorys, který se odlišuje od běžných domů ve tvaru obdélníku. Pokud hledáte něco trochu odlišného a přesto cenou dostupného, je toto vhodné řešení pro vás.

stavba domu

Proč si nás vybrat?
Nabízíme mnoho typových projektů, které jsme vám schopni upravit podle vašich individuálních potřeb a požadavků. Dokážeme vám sehnat stavební povolení a připravit všechny podklady pro jeho vydání. Stavíme kompletně celé domy od základové desky až po střechu. Součástí našich domů je tepelné čerpadlo a solární panely pro snížení nákladů na provoz domu. Určitě oceníte možnost mít svou vlastní elektřinu k dispozici i v případě výpadku proudu. Postavit vám můžeme dřevostavbu i zděný dům.

nový bungalov

Našim klientům jsme již postavili a předali desítky novostaveb. Mezi našimi klienty jsou i slavné osobnosti jako například Marek Ztracený. Prohlédněte si recenze klientů a uvidíte, že jsme spolehlivá firma která dodržuje termíny i rozpočty. Za skvělé ceny nabízíme skvělé domy s moderními vychytávkami.