Dřevěné výrobky pro zahradu


Mít tak své krásné místečko u vás na zahradě…
Kdo má zahradu, má několik výhod. Jednou z nich je ta, že si můžete zvát rodinu a přátele k venkovním hrám, oslavám, zkrátka si sednout na zahradě, dobře se pobavit, dobře se najíst a napít… Ovšem musíte mít kde. Sedět jen tak pod širým nebem nemusí být vždycky výhra, zejména když jsou hlášeny přeháňky. Abyste se měli i venku kde schovat, potřebujete nějaké kryté posezení, které vás ochrání před horkým sluncem i deštěm, a odkud vás ani ten déšť nevyžene.

zahradní pergola

Moderní a přesto nadčasové
Možná vás to překvapí, ale zahradní pergola není moderním řešením venkovního posezení. Pergoly jsou tu s námi hezkou řádku let, a za ty roky je lidé dovedli takřka k dokonalosti. Dají se vyrobit z mnoha materiálů, ale tím nejvyhledávanějším je dřevo. My se zabýváme výrobou a prodejem dřevěných altánů, pergol a dalších výrobků, které dodáváme jako stavebnici, případně je zákazníkům montujeme na klíč.

Vyrobíme vám

  • Pergoly
  • Stání pro auto
  • Dřevěné zástěny
  • Ploty
  • Altány

U některých našich výrobků si můžete vybrat ukotvení a střešní krytinu. Všechno vám vyrobíme a dodáme přesně podle domluvy. U našich výrobků je doba dodání většinou v rozmezí dvou až čtyř týdnů, a to vše záleží i na ročním období. Pokud chcete montáž od nás, musí být zem suchá. Zboží vám rádi dovezeme kamkoliv po republice, nebo si jej můžete vyzvednout sami.

pergola v zahradě

Pergoly jsou velmi oblíbené pro svou variabilitu. Dají se přistavit přímo k domu, nebo je můžete mít kdekoliv v prostoru. Dají se zastřešit rovnou, nebo si můžete sehnat třeba baldachýn. Můžou stát na trávě, ale nejčastěji se montují do betonu, na který půjde dlažba. Spolu s křesílky, stolem a grilem tak najdete svou oázu klidu pro venkovní odpočinek i zábavu.
Montáž je jednoduchá a zvládne ji každý podle návodu, který najdete v každém balení našich výrobků.