Do boje s mužskými problémy vyražte s macou peruánskou.

Každý to asi zná, rýmovačky, staré a už trochu prachem zakryté. Méně piva, více mlíčka, bude ti stát jako svíčka! Nebo Petržel, aby dlouho vydržel. Inu, kdo ví, co byla jen propaganda a jaké pořekadlo se zakládalo opravdu na nějakých solidních výzkumech. Sama bych o mlíčku moc nepřemýšlela, jsou léta, kdy je chválené, poté zase zatracované, ale rozhodně bych mu nepřikládala nějaký vliv na mužskou potenci. S druhým pořekadlem bych už snad souhlasila, protože kořenová zelenina je opravdu zdravá a její vliv na potenci se tak nějak dá také očekávat. Já osobně, kořenovou zeleninu moc nemusím, teda nevadí mi v patřičném poměru k ostatním surovinám.

maca

Dlouhou dobu jsem se stravovala jako zaměstnanec v nemocniční jídelně, kde nebylo ani poznat, jakou polévku konzumujete. Každá byla tak zvaně jako vývar z ponožek, ale kořenové zeleniny zde bylo vždy požehnaně. Ať už to byl vývar s nějakým strouháním, nudlemi, uzená, selská, frankfurtská, čočková, hrstková, byly všechny stejné s kily mrkve a petržele. Zatím co já nadávala a vztekala se nad nechutnou polévkou s kořenovou zeleninou, můj kolega, inženýr, vždy zarecitoval Jó petržel, aby dlouho vydržel. On talíř vyjedl, já prostě nevydržela a po dvou lžících polévku vracela. Takže prostě se vykašleme na všechny nechutné polévky, i kdyby byly plné petržele, nebudeme nikoho trápit, ale pánům, kteří jaksi bojují se svými mužskými problémy, nabídneme jiné a daleko efektivnější řešení, bez nutnosti se ládovat hnusem z jídelny a přitom s ověřenými účinky. Ano pánové, nechte opravdu petržel petrželí, možná ani nechcete, aby dlouho vydržel, ale aby byl vůbec k něčemu, že? Takže se budeme věnovat Mace. Divný název, ale je to tak.

maca

Ten zázrak, který strčí všechny petržele do kapsy je Maca peruánská, které se také říká peruánský ženšen. Je skvělá už jen tím, že ji polknete v kapsli a nemusíte se trápit s žádným blafem z jídelny. Jde také o zpracovaný kořen, opravdu efektivně léčící rostliny s blahodárnými účinky na mužskou potenci. Maca tablety jsou prostě bezkonkurenční.